Багато хто думає, що овочі потрібно садити тільки навесні, а влітку вже пізно. Насправді, посадку можна робити двічі за рік, адже зелень і коренеплоди дозрівають досить швидко, і якщо їх посадити в червні, то в серпні вже можна збирати урожай. І зберігатися пізні овочі взимку будуть краще.
Почнемо із зелені. Кріп, шпинат, зелену цибулю, рукколу або крес-салату можна вирощувати цілий рік, так як зелень стійка до низьких температур і швидко росте при сприятливих умовах. Найголовніше для салатних овочів - достатній полив. Щоб рослини краще росли - насіння потрібно засаджувати в зволожений грунт і регулярно стежити за тим, щоб грунт не висихав, інакше листя буде гірчити. Наприклад, шпинат можна висівати з березня по липень, зелену цибулю можна садити протягом літа, бажано поруч з морквою, кріп також можна вирощувати по конвеєру з ранньої весни і до осені, висіваючи його раз в 10-15 днів.
Для літнього посіву також добре підійде ріпа. Ранні сорти дозрівають за 45-60 днів, середні - за 60-90 днів, пізні - більш ніж за 90 днів. Посіяна в червні ріпа буде добре зберігатися взимку. Головне, саджайте влітку ріпу в тіні, так як спеку рослина переносить погано. І рясно поливайте ріпу, інакше коренеплоди виростуть дрібними і гіркими. Буряк і моркву в червні садити ще не пізно. Засівати коренеплоди можна три рази за сезон - навесні, на початку і в середині літа. Тоді до жовтня ви встигнете зібрати урожай.
Раніше повідомлялося, як уберегти врожай картоплі на городі від колорадського жука.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal