Україну накриє потепління, а потім розпочнуться заморозки: синоптики оновили прогноз погоди на початок листопада

Україну наприкінці жовтня накрило потепління, яке триватиме до початку листопада. Синоптики прогнозують, що тепла погода триватиме майже перший тиждень третього осіннього місяця. При цьому, починаючи з перших чисел листопада, майже в усіх областях країни очікуються дощі та нічні заморозки до -1 градуса.

Україну накриє потепління, а потім розпочнуться заморозки: синоптики оновили прогноз погоди на початок листопада - today.ua

Антициклон протримається в Україні ще кілька тижнів. Середня температура повітря наприкінці жовтня триматиметься на позначці +12...+14 градусів, опадів не передбачається.

Починаючи з середи, 27 жовтня, на всій території України очікується потепління. У Києві та західних областях температура повітря підвищиться до +12 градусів, На сході синоптики прогнозують до +9...+11 градусів, вночі температура опуститься до -4...-7 градусів. На півдні буде до +10...+13 градусів. Заморозки вночі очікуються у всіх областях, крім північних та південних. Вітер південно-східний, 3-8 м/с. Україну накриє потепління, а потім розпочнуться заморозки: синоптики оновили прогноз погоди на початок листопада У четвер, 28 жовтня, у більшості областей потеплішає ще більше. Синоптики передають удень до +12...+14 градусів, уночі потеплішає до +3...+6 градусів. Прохолодні ночі залишаться лише у західних та східних областях - до -1...-4 градусів. Вітер південно-східний, 3-8 м/с. Україну накриє потепління, а потім розпочнуться заморозки: синоптики оновили прогноз погоди на початок листопада У п'ятницю, 30 жовтня, по всій Україні буде сонячно та сухо. Вночі температура повітря буде плюсовою - до +2...+4 градусів. Вдень синоптики обіцяють до +14...+16 градусів на заході, до +11...+13 градусів на півдні та на півночі, у Києві також буде сухо та без опадів - від +12 до +14 градусів. Вітер південно-західний, 3-8 м/с. Україну накриє потепління, а потім розпочнуться заморозки: синоптики оновили прогноз погоди на початок листопада Раніше синоптики розповіли, коли Україну замете снігом та вдарять зимові морози.

ДЖЕРЕЛОglavred.info