Україну замете снігом: синоптики оприлюднили прогноз погоди

Українцям не варто розраховувати на глобальне потепління і теплу м'яку зиму. Зима в Україні буде сніжною і доволі морозною. А прийде зимова погода вже в кінці листопада.

Україну замете снігом: синоптики оприлюднили прогноз погоди - today.ua

Такий прогноз погоди на прийдешню зиму дала українцям синоптик Тетяна Негадайлова. За словами спеціалістки, глобальне потепління, про яке зараз так багато говорять, буде здійснювати помітний вплив на погоду в Україні ще дуже нескоро.

Та й при глобальному потеплінні зиму ніхто не скасовував. Адже зміна пір року відбувається через нахил земної осі, а над нею глобальне потепління не владне. Україну замете снігом: синоптики оприлюднили прогноз погоди Отже, прийдешня зима, як і минула, буде доволі холодною. При цьому і минула весна також була холодною і затяжною, незважаючи на глобальне потепління. Так, температура взимку і навесні була в середньому на градус-два нижче середнього значення.

При цьому на тридцятиградусні морози не варто розраховувати, каже синоптик. Вони будуть доволі помірними. До того ж, насипле вдосталь снігу, що має підвищити українцям градус настрою.

"Білий колір, якого в цьому зимовому сезоні буде досить, дуже добре впливає на загальний психологічний стан людини", - каже синоптик.

При цьому перевага всіх відтінків сірого в природі діє на людину гнітюче, каже Тетяна Негадайлова.

Нагадаємо, після недовгого бабиного літа, вже з початку наступного тижня в Україну прийдуть нічні морози.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel