В Україні вдарять морози відразу після бабиного літа: погода зміниться дуже швидко

Автор: Марченко Любов

В Україні відразу після бабиного літа ударять морози. Всі ці погодні метаморфози відбудуться дуже швидко, протягом найближчого тижня. В середині тижня погода ненадовго порадує українців сонцем і теплом. А вже під кінець тижня і на початку нового прийдуть нічні морози.

В Україні вдарять морози відразу після бабиного літа: погода зміниться дуже швидко - today.ua

Про те, як буде змінюватися характер погоди у найближчі дні, розповіла синоптик Українського гідрометцентру Олександра Хала.

У перші два дні тижня, понеділок і вівторок, Україна перебуває під впливом помірно прохолодної погоди. Вдень температура повітря прогрівається до +13 градусів, вночі - опускається до +5.

Однак вже з середи, 20 жовтня, практично на всій території почнеться інтенсивне потепління. Тепло швидко досягне піку та особливо буде радувати українців у четвер і п'ятницю, 21 і 22 жовтня. У ці дні на більшості території нашої країни денна температура виросте до +16... +18 градусів, а в окремих регіонах ртутний стовпчик підніметься і до магічних +20. Таку температуру очікують на півдні і південному сході країни. В Україні вдарять морози відразу після бабиного літа: погода зміниться дуже швидко Така тепла погода приємно порадує українців, однак розслаблятися не варто, каже спеціалістка. Бо це потепління буде короткочасним - лише на 3-4 дні. Його навіть не можна у повній мірі назвати бабиним літом, адже справжнє бабине літо триває не менше тижня.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

Уже з суботи, 23 жовтня, в Україну прийдуть дощі і відразу знизять температуру повітря. Відлуння тепла ще буде відчуватись у цей день, але воно вже не буде таким інтенсивним, як у попередні. Температура повітря продовжить знижуватися і в неділю.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

А в ніч на понеділок, 25 жовтня, температура повітря знизиться до критичного нульового показника, а подекуди й ударять морози. Морози можуть сковувати Україну дві ночі поспіль. Згодом контраст денної і нічної температур стане м'якшим через те, що прийде дощова погода.

Нагадаємо, синоптики обіцяють у цьому році м'яку зиму і Новий рік без снігу.