Новий рік без снігу і м'яка зима: синоптики озвучили прогноз погоди до кінця 2021 року

Зима в Україні буде теплішою, ніж минулого року. Незважаючи на те, що заморозки очікуються вже в жовтні, грудень буде без рясних снігопадів і морозів. У новорічну ніч снігу також не передбачається. Про це повідомили в "Укргідрометцентрі".

Новий рік без снігу і м'яка зима: синоптики озвучили прогноз погоди до кінця 2021 року - today.ua

Зазначається, що температура повітря почне поступово знижуватися в середині листопада. В кінці місяця прогнозується до -10 градусів. При цьому перші заморозки до -8 градусів можуть початися вже після 20 жовтня. Температурні гойдалки очікуються і в листопаді - від мінусових температур вночі до +15 градусів тепла вдень.

Синоптики прогнозують, що температура повітря восени буде вищою за норму, але всередині кожного місяця погодні умови будуть нестійкими. Середньомісячна температура повітря вересня в Києві склала 13,6° С, що нижче за кліматичну норму 1991-2020 років на 1,3 °С. Новий рік без снігу і м'яка зима: синоптики озвучили прогноз погоди до кінця 2021 року

Погода в Україні на Новий рік

Синоптик Українського гідрометеорологічного інституту і НАН Вазіра Мартазінова прогнозує мінусову температуру в новорічну ніч, але снігу не буде. Тим часом народний синоптик Леонід Горбань говорив, що 31 грудня і перші дні січня 2022 року будуть з плюсовою температурою, а через кілька днів почнуться заморозки. Після Водохреща 19 січня в Україні знову потеплішає.

Думки синоптиків зійшлися: майбутня зима буде трохи м'якшою, ніж попередня, тобто не буде таких холодів і снігопадів.

Раніше повідомлялося, якою буде погода у другій половині жовтня в Україні.

ДЖЕРЕЛОglavred.info