У Києві перейменують п'ять станцій метро: стали відомі нові назви

У Києві найближчим часом перейменують п'ять станцій метро. Це рішення місцева влада ухвалила ще на початку війни і запустила народне онлайн-голосування в соцмережах. Усього було отримано 170 тисяч відповідей.

У Києві перейменують п'ять станцій метро: стали відомі нові назви - today.ua

Зокрема, киянам запропонували змінити назви станцій, назви яких пов'язані з Росією та Білоруссю.

Підрахунок голосів було завершено 10 травня. За результатами голосування нові назви станцій столичного метрополітену виглядатимуть таким чином:

  • Станція метро "Берестейська" буде перейменована на "Бучанську"
  • "Площа Льва Толстого" - "Василя Стуса"
  • "Героїв Дніпра" - "Героїв України"
  • "Мінська" - "Варшавська"
  • "Дружби народів" – "Ботанічна".

У Києві перейменують п'ять станцій метро: стали відомі нові назви Найближчим часом буде підготовлено проект рішення для розгляду на засіданні Київської міської ради. Після цього піде ще час на підготовку документації.

Київміськрада також зібрала пропозиції щодо перейменування майже 300 вулиць, провулків, алей, проспектів та шосе зі столиці, назви яких пов'язані з країною-окупантом РФ та її союзницею щодо повномасштабної війни проти України Білоруссю. Підрахунок голосів продовжується, і незабаром нові назви будуть оприлюднені.

Раніше повідомлялося, що у Києві з 16 травня повернуть плату за проїзд у громадському транспорті. Як відомо, з початку війни проїзд у столиці зробили безкоштовним для всіх.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua