У Києві повернуть плату за проїзд у громадському транспорті

Автор: Лобанова Єлизавета

У воєнний час кияни їздять громадським транспортом безкоштовно, проте платний проїзд вже скоро повернуть. З 16 травня проїзд у всьому наземному транспорті, а також у метро, знову стане платним.

У Києві повернуть плату за проїзд у громадському транспорті - today.ua

У Києві планують відновити платню за проїзд у міському громадському транспорті. Відповідний проект рішення зареєстровано на сайті Київради.

Як відомо, з початку війни в столиці було припинено роботу наземного та підземного громадського транспорту. Станції метро служили для киян бомбосховищами. На початку квітня у столиці почали поступово відновлювати роботу громадського транспорту та проїзд став безкоштовним.

Нагадаємо, що до війни вартість проїзду у столичній підземці була 8 грн., проїзд у маршрутках 8-10 грн.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

На сьогоднішній день наземний громадський транспорт Києва курсує з 7:00 до 21:00. по всіх районам столиці, у тому числі через мости. З 4 квітня у Києві працює швидкісний трамвай на Борщагівці. Він курсує від станції "Ромена Роллана" до станції "Старовокзальна".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Метрополітен цілодобово приймає пасажирів як укриття, а в режимі перевезень працює з 6:30 до 20:00. Без зупинки поїзда прямують повз станції Майдан Незалежності, Хрещатик, Дніпро, Гідропарк та Кловська. При вході у метро в пасажирів перевіряють паспорти. Середній інтервал прибуття поїздів на станції - 15 хвилин.

Раніше повідомлялося, що у Києві на фоні дефіциту палива різко підскочили ціни на таксі.