Синоптики розповіли, коли і де в Україні потеплішає до +17 градусів

Уже в найближчі кілька днів в Україну прийде стабільне потепління, яке триватиме до другого тижня квітня. Синоптики обіцяють, що температура повітря місцями підвищиться до +10 ... +17 градусів і опади після 26 березня припиняться.

Синоптики розповіли, коли і де в Україні потеплішає до +17 градусів - today.ua

У Києві з 24 березня температура повітря почне поступово підніматися до +10 градусів. 29 числа почнеться короткочасне похолодання, а 2 квітня ртутний стовпчик знову підніметься до +14 градусів. За прогнозом синоптиків, до кінця першої тижні квітня стовпчики термометрів коливатимуться в межах +6 ... +9 градусів. Нічні морози до -1 ...- 2 триватимуть до квітня, так само як і дощі.

У східних областях до 29 березня вдень очікується в межах +3 ... 8 градусів, а з 2 квітня різко потеплішає до +14 градусів. Нічна температура буде вище нуля. Опади у вигляді снігу з дощем очікуються 25 березня, 29 березня і 4 квітня. Синоптики розповіли, коли і де в Україні потеплішає до +17 градусів На Півдні України потепління почнеться вже з 25 березня. Стовпчики термометрів піднімуться до +12 градусів. Після 7 квітня почнуться температурні гойдалки в межах +7 ... +10 градусів. Ночі стануть теплі. Опади синоптики передають тільки 25-26 березня, а потім вже 5 квітня. Весь інший час на Півдні буде сухо.

У західних областях в найближчі два тижні буде досить тепла погода. За прогнозом синоптиків, з 24 по 30 березня температура повітря підніметься з +4 градусів до +17 градусів, а потім до 5 квітня стовпчики термометрів коливатимуться в межах +10 ... +5 градусів. З 7 квітня очікується різке потепління до +15 ... +17 градусів. Нічні морози будуть тільки 5-6 квітня (близько -3 ... -4 градусів).

Раніше повідомлялося, якою буде погода в Україні до кінця поточного тижня.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua