В Україну нарешті йде потепління: синоптики розповіли, коли припиняться погодні гойдалки

Потепління в Україну прийде вже в кінці цього тижня - 26 березня. Синоптики прогнозують, що вже через кілька днів стовпчики термометрів піднімуться до +10 градусів. Опади припиняться, і нарешті українці відчують весняну погоду.

В Україну нарешті йде потепління: синоптики розповіли, коли припиняться погодні гойдалки - today.ua

Протягом 23-26 березня по всій території країни прогнозуються погодні гойдалки. Потепління поступово почнеться з західних областей країни. В середньому вночі в Україні очікуються заморозки до -5 градусів, а вдень до +2 ... +7 вище нуля. До кінця тижня денна температура почне підвищуватися до +6 ... +12 градусів вдень, і до 0 ...- +2 градусів вночі.

Згідно з прогнозом "Укргідрометцентру", у вівторок, 23 березня, по всій території країни буде хмарно і з опадами. Мокрий сніг з дощем накриє всі області. Температура повітря по країні буде в межах +2 ... +5 градусів вдень, і до 0 ...- 4 вночі. Вітер північний, 5-10 м/с. В Україну нарешті йде потепління: синоптики розповіли, коли припиняться погодні гойдалки У середу, 24 березня, на Заході України почне ставати тепліше. Вдень синоптики передають до +4 ... +6 градусів, вночі - до -4 ...- 6 градусів. На півночі країни очікується завтра до +3 ... +5 градусів вдень і -4 ...- 6 вночі. На півдні і сході продовжать йти дощі з мокрим снігом. Вдень очікується до +2 ...+4 градусів, вночі - до -1 ... +1 градуса. Вітер північно-східний, 7-12 м/с. В Україну нарешті йде потепління: синоптики розповіли, коли припиняться погодні гойдалки У четвер, 25 березня, опади триватимуть у південних, центральних і східних областях. На Заході буде сухо і на пару градусів тепліше, ніж в попередні дні. Вдень стовпчики термометрів покажуть до +6 ... +10 градусів, вночі і раніше будуть заморозки до -4 ...- 6 градусів. У Києві очікується без опадів, вдень від +4 до +6 градусів, вночі - до -3 ...- -5 градусів. У всіх інших регіонах - до +2 ... +4 градусів вдень і -1 ... +1 вночі. Вітер північно-східний, 5-10 м /с. В Україну нарешті йде потепління: синоптики розповіли, коли припиняться погодні гойдалки Раніше повідомлялося, що вже буквально з початку квітня ртутний стовпчик стрімко поповзе вгору.