Туристів з України вже наступного тижня можуть не пустити до Євросоюзу

Автор: Марченко Любов

Туристи з України вже наступного тижня можуть зіткнутися з труднощами при поїздці до Євросоюзу. Нашу країну виключили із "зеленого" списку, до якого входять країни, безпечні за коронавірусом. Однак, це не означає, що Європа повністю закриє свої кордони для громадян України.

Туристів з України вже наступного тижня можуть не пустити до Євросоюзу - today.ua

Про те, що посли Євросоюзу ухвалили рішення щодо виключення України зі списку "зелених" країн, стало відомо з твітту кореспондента "Радіо Свобода" Рікарда Джозв'яка. Причиною такого кроку з боку Європи стала ситуація з коронавірусом в Україні. Через те, що кількість хворих на ковід у нашій країні стрімко збільшується, Європа вирішила убезпечити себе, обмеживши українцям в'їзд на свою територію.

Рішення було ухвалено послами Євросоюзу під завісу робочого тижня. Проте формально оголосять про нього вже з початку наступного тижня, пише журналіст. Туристів з України вже наступного тижня можуть не пустити до Євросоюзу Втім, це не означає, що українцям скасують безвіз. Та й взагалі це рішення послів Євросоюзу має рекомендаційний характер, поспішив запевнити у своєму Twitter міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Це рекомендація, а фінальні рішення прийматимуться кожною окремою країною ЄС. МЗС України активно працює з партнерами, щоб зберегти максимальну свободу подорожей для українців", - пояснив він.

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

Однак глава українського МЗС не заперечує, що тимчасові обмеження на в'їзд до Євросоюзу для туристів з України будуть. Як довго вони продовжаться – сказати важко. Очевидно це залежатиме від ситуації із захворюваністю на коронавірус в Україні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Коли вона піде на спад, Україну можуть повернути до "зеленого" списку при одному з наступних оновлень цього списку.

Нагадаємо, в Україні розпочинається вакцинація дітей віком від 12 до 17 років. Вона не матиме примусового характеру і здійснюватиметься виключно за бажанням. Єдина умова – відсутність медичних протипоказань до вакцинації.