Туристам з України стали доступні зразу чотири курортні острови

Автор: Марченко Любов

Таїланд відкриває для туристів з 1 липня відразу чотири острови - Самуї, Пхукет, Ко Тао і Пханган. Правда, в'їхати туди зможуть лише ті, у кого є відмітка про вакцинацію від коронавірусу.

Туристам з України стали доступні зразу чотири курортні острови - today.ua

Таїланд послідовно впроваджує план з відродження туристичної галузі, яка становить чималу частину економіки країни. Відкриття туристичних маршрутів йде паралельно з вакцинацією громадян самого Таїланду. Дорога для іноземних туристів відкривається лише в ті провінції, де вже вакциновано від ковіду не менше 70% місцевого населення.

Все починається в "пісочниці Пхукета"

Згідно з планом відродження туристичної галузі, який розробили в Таїланді, першим етапом має стати відкриття Пхукета, який є головним туристичним центром. А потім процес поетапного відродження має поширитися на інші острови. Цю операцію з відродження туристичної галузі назвали "пісочницею Пхукета".

Раніше планувалося, що до середини жовтня відкриються й інші туристичні центри. Однак тепер уряд Таїланду засумнівався в тому, що це може статися вже до середини осені. Усе ж, процес просувається не так швидко, як хотілося б.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Туристам з України стали доступні зразу чотири курортні острови До середини липня туристам буде відкритий шлях не тільки на Пхукет. Самуї, Ко Пангало і Ко Тао з 15 липня також почнуть приймати туристів. При цьому прибульці будуть змушені провести перші три дні на території готелю, а лише потім, на четвертий день після прибуття, їм дозволять відправитися в подорож по Самуї. Причому перші сім днів подорожі вони не матимуть права виїжджати за межі Самуї. І лише з восьмого дня їм дозволять відправитися на Ко Пангало і Ко Тао.

В уряді також відзначають, що цей план можуть згорнути в тому випадку, якщо тижнева чисельність заражених в цьому регіоні перевищить 90 осіб.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Чи можна українським туристам відправлятися в Таїланд

В'їзд для українських туристів відкритий. Однак для нас там поки діють більш суворі правила. Всі українці, які прибули на Таїланд, зобов'язані будуть пройти 14-денний карантин. Причому, за свій рахунок. Крім того, наші туристи можуть в'їхати в Таїланд лише за візами. Тому, незважаючи на всю принадність таких подорожей, туди поки, напевно, поспішати нашим громадянам не варто.

Нагадаємо, українських туристів готові приймати в Греції, але там теж діють обмеження. І українським мандрівникам перед поїздкою обов'язково потрібно обзавестися купою різних паперів, що стосуються вакцинації і тестування на ковід.