Греція оновила умови в'їзду для українських туристів: що потрібно мати при собі для перетину кордону

Автор: Лобанова Єлизавета

Греція відкрита для українців з 14 травня і авіакомпанії збільшили кількість рейсів до цієї країни на літній період. Зокрема, авіакомпанія МАУ додала чартерні рейси з Одеси, Харкова та Львова в Салоніки з частотою до двох разів на тиждень, а на Крит можна полетіти майже не щодня. Розповімо, що ж потрібно мати при собі громадянам України, щоб без проблем перетнути кордон.

Греція оновила умови в'їзду для українських туристів: що потрібно мати при собі для перетину кордону - today.ua

Щоб відпочити на грецьких курортах, українцям знадобиться до прибуття в країну заповнити електронну форму PLF (Passenger Locator Form) на сайті грецького уряду. Цю форму потрібно мати з собою при вильоті, разом із закордонним паспортом. Греція оновила умови в'їзду для українських туристів: що потрібно мати при собі для перетину кордону Для усіх мандрівників у віці від 5 років потрібно мати при собі один з чотирьох документів (англійською мовою із зазначенням особистих даних):

  • сертифікат про вакцинацію від COVID-19, отриманий не пізніше ніж за 14 днів до поїздки;
  • довідку про негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, видану не більше ніж за 72 години до прибуття в Грецію;
  • сертифікат про позитивний результат ПЛР-тесту або виявленні антигену до коронавірусу, виданий від 2 до 9 місяців після зазначеної в ньому хвороби;
  • сертифікат про перенесений COVID-19.

Пред'явити необхідні документи українцям доведеться як перед посадкою на рейс в Україні, так і при проходженні прикордонного контролю в Греції.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Відомо, що з червня літаки МАУ будуть літати на Крит з Києва до семи разів на тиждень, зі Львова - до п'яти разів на тиждень, з Києва в Салоніки - до семи разів на тиждень.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Раніше повідомлялося, які умови для відпочинку пропонує Туреччина цього літа, і які карантинні обмеження діють в країні.