Туреччина чекає українських туристів: ціни на проживання та харчування знизилися

Відпочинок в Туреччині для українських туристів став доступнішим. На тлі затяжного карантину знамениті курорти знижують ціни і чекають відпочиваючих.

Туреччина чекає українських туристів: ціни на проживання та харчування знизилися - today.ua

Черговий етап пом'якшення жорстких карантинних обмежень, стартував в Туреччині з 1 червня 2021 року. Відкриваються багато закладів для туристів, включаючи ресторани і тренажерні зали. Комендантську годину теж вирішено скоротити. Про те, що в Туреччині стабілізується ситуація із захворюваністю на коронавірус, і починається повернення до звичного життя, розповів в ході засідання турецького Кабміну президент країни Реджеп Тайіп Ердоган.

Після зниження числа хворих на коронавірус Туреччина запускає туристичний сезон. Тепер відпочиваючі можуть харчуватися в кафе і ресторанах поза межами готелів з 7 ранку до 9 вечора, а комендантська година починатиметься на годину пізніше - з 22:00 до 5:00. Доставка їжі з закладів громадського харчування буде працювати до 24:00. Торгові центри будуть закриті тільки по неділях, а в інші дні зможуть працювати з 7:00 до 21:00.

Варто відзначити, що після пом'якшення обмежень поки турецькі курорти залишаються напівпорожніми, це змушує місцевих підприємців знижувати ціни, щоб привабити туристів. Туреччина чекає українських туристів: ціни на проживання та харчування знизилися Як довго триватиме "цінопад" на відпочинок в Туреччині, експерти не прогнозують. Поки ж для українських туристів настав час, коли можна відмінно і недорого відпочити. Вартість путівок до Туреччини для українців в червні буде значно нижчою, ніж в аналогічний період 2020 року.

Погода на курортах в Туреччині теж радує. Температура повітря в Антальї досягає 28 градусів, а вода в морі прогрілася до 24.

Добре відпочити можна і в Україні на узбережжі Чорного або Азовського морів. "Укрзалізниця" для зручності громадян запустила до моря більше десятка додаткових поїздів.