Названо новий напрямок удару російських окупантів

Автор: Максимов Віталій

Війська РФ можуть незабаром розпочати новий наступ на Ізюмському напрямі з метою захоплення території України. Про це попередило Міністерство оборони Великої Британії.

Названо новий напрямок удару російських окупантів - today.ua

Британська розвідка звернула увагу на те, що останнім часом у районі Ізюму російські війська посилили обстріл позицій ЗСУ. Якщо врахувати, що у цьому напрямі ворог провів перегрупування, стає зрозуміло, що у районі Ізюма може розпочатися новий наступ військ РФ.

За даними Генштабу ЗСУ, на Слов'янському напрямку російські війська продовжують наступати у напрямку Слов'янська. Але також у цьому напрямі вони вже наступають у районі Ізюму. На Бахмутському напрямку противник намагався наступати біля Криничного, але зазнав втрат і відступив.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Названо новий напрямок удару російських окупантів Активні бойові дії, як і раніше, тривають у Східній операційній зоні. Там ворог настає ще з другої половини квітня з метою виходу до адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей. Запеклі бої продовжуються у Сєвєродонецьку. У цьому місті бійці ЗСУ внаслідок контратак зуміли відтіснити окупантів у східні райони.

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський розповів, за яких умов закінчиться війна із РФ.