Зеленський розповів, за яких умов закінчиться війна з РФ

Президент Володимир Зеленський вважає, що війна із російськими окупантами може закінчитися залежно від кількох умов. Багато чого залежить від самої України, її міжнародних партнерів, а також Володимира Путіна, сказав Глава держави.

Зеленський розповів, за яких умов закінчиться війна з РФ - today.ua

Він зазначив, що терміни закінчення війни з російськими окупантами залежать від фінансової стабільності України, від бажання країн Заходу допомагати Києву, а також від того, коли Путін вийде в реальність й зрозуміє, що настав час закінчувати розпочату ним війну.

Зеленський наголосив, що Україна погодиться вести переговори з Росією лише тоді, коли російські окупаційні війська відійдуть (або будуть відкинуті ЗСУ) на позиції, що існували до 24 лютого 2022 року.

Заступник глави МЗС РФ Андрій Руденко вже назвав таку позицію нашої країни "неконструктивною". Тобто поки що РФ не готова до продовження переговорів.

Зеленський розповів, за яких умов закінчиться війна з РФ Нагадаємо, переговори між Україною та Росією щодо виведення російських окупаційних військ розпочалися наприкінці лютого. Наприкінці квітня вони практично повністю зупинилися, оскільки стало відомо про військові злочини військовослужбовців РФ у Бучі, а також почався наступ окупантів на Донбасі.

Раніше резидент України Володимир Зеленський розповів, куди він хоче поїхати після перемоги над РФ.