МОН розповіло про роботу та зарплату педагогів під час війни

Автор: Максимов Віталій

В Україні, яка бореться із російськими окупантами, відновили освітній процес (у тих регіонах, де дозволяє безпека). Міністерство освіти і науки розповіло, як під час війни мають працювати вчителі та яка у них має бути зарплата.

МОН розповіло про роботу та зарплату педагогів під час війни - today.ua

Відразу скажемо, що працюючі педагоги (передбачається кілька видів освітнього процесу) повинні отримувати зарплату за встановленими тарифами з дотриманням норм чинного законодавства.

В Україні заборонено змушувати освітян писати заяву на відпустку без збереження зарплати. Відпустка може бути надана лише за бажанням педагога відповідно до трудового законодавства (із збереженням або без збереження зарплати).

Керівники освітніх установ, виходячи з умов безпеки, можуть ухвалити рішення про дистанційну роботу педагогів. При цьому складання письмового договору на таку роботу не є обов'язковим. Персонал слід обов'язково ознайомити з відповідним указом до введення дистанційки.

Популярні зараз

Європа готується до повномасштабної війни з Росією: Орбан розповів, де буде місце Угорщини

Три українські банки навмисно пошкоджували готівкові гривні

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Росія застосувала у Харківській області нову потужну електронну зброю

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

МОН розповіло про роботу та зарплату педагогів під час війни Якщо дистанційна робота під час війни порушена через відсутність електрики чи Інтернету, це не вважається порушенням трудової дисципліни.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський повідомив про передумови перемоги України над Росією.