Зеленський назвав головні передумови перемоги України над РФ

Існує кілька передумов перемоги України у війні проти Росії, війська якої вторглися до нашої країни 24 лютого. Головна з них – згуртованість українців, сказав президент Володимир Зеленський.

Зеленський назвав головні передумови перемоги України над РФ - today.ua

За його словами, передумовами перемоги України над російськими окупантами також є підтримка ЗСУ, волонтерський рух та масовий вступ українців до Сил територіальної оборони.

Раніше Глава держави заявив, що у війні проти Росії вже настав стратегічний перелом і що наша країна рухається до перемоги. Радник глави Офісу президента Олексій Арестович наголосив, що стратегічний перелом не означає кінець війни.

Зеленський назвав головні передумови перемоги України над РФ Нагадаємо, Росія вторглася до України 24 лютого. Станом на ранок 14 березня російські війська втратили вбитими та пораненими понад 12 000 людей. На жаль, загинуло 1300 українських захисників.

Противник намагається блокувати Київ, Харків та Миколаїв. Окупанти вже оточили Маріуполь, обстрілюють житлові райони та не дають вийти мирному населенню. 14 березня внаслідок ворожого обстрілу у Києві було пошкоджено 9-поверховий житловий будинок. Є загиблі та поранені.

Раніше повідомлялося, що Росія знов змінила свої вимоги до України.