Кулеба пояснив українцям, чим закінчиться війна з Росією

Існує лише два варіанти закінчення війни з Росією, яка у лютому вторглася в Україну. Такої думки тримається український міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Кулеба пояснив українцям, чим закінчиться війна з Росією - today.ua

Він, зокрема, сказав, що будь-яка війна закінчується двома фіналами. Перший фінал передбачає перемогу однієї зі сторін та поразку другої сторони. Другий фінал – мирний договір на умовах компромісних рішень.

Кулеба наголосив, що українці мають бути морально готові до двох фіналів. Але він вважає, що війна України з Росією, армія якої вторглася на українську землю, швидше за все закінчиться мирним договором на умовах компромісу.

Нагадаємо, російські війська за наказом Володимира Путіна вторглися до України 24 лютого. Вони зуміли тимчасово захопити деякі населені пункти, наприклад Бердянськ, Мелітополь та Херсон. Проте українські бійці зупинили просування окупантів углиб країни.

Кулеба пояснив українцям, чим закінчиться війна з Росією Російські війська вже втратили в Україні понад 14 000 людей убитими та пораненими. Близько 2 000 окупантів здалися в полон.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський розповів про передумови перемоги України над Росією.