Кремль пригрозив Заходу за передачу Україні систем ППО

Кремль пообіцяв вжити заходів, щоб Україна не отримала від західних країн зенітно-ракетних систем С-300, можливість передачі яких зараз обговорюється. Таку заяву зробив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

Кремль пригрозив Заходу за передачу Україні систем ППО - today.ua

За його словами, російські окупанти знищуватимуть будь-який вантаж, який привезуть в Україну, якщо вони дійдуть висновку, що в ньому є зброя.

Лавров наголосив, що російські окупанти знищуватимуть і зенітно-ракетні системи, якщо Захід передасть їх Україні.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський закликав США та НАТО ввести над Україною безпольотну зону або передати їй військові літаки та системи ППО. Деякі ЗМІ стверджують, що США вирішили надіслати Україні зенітно-ракетні системи С-300, які є на озброєнні країн НАТО у Східній Європі.

Кремль пригрозив Заходу за передачу Україні систем ППО Тим часом, українські бійці ППО та льотчики ВПС за перші три тижні війни з Росією збили 93 літаки та 112 вертольотів окупантів.

Проте, російські окупанти продовжують завдавати авіаударів не лише по ЗСУ, а й по містах, руйнуючи будинки та вбиваючи мирних жителів. Тому Україна просить у міжнародних партнерів нові літаки та засоби ППО.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський розповів про передумови перемоги України над Росією.