Генштаб ЗСУ назвав напрямки наступу окупантів

За даними Генштабу ЗСУ, учора, 25 травня, російські окупанти продовжували наступати у Східній операційній зоні. Вони, як і раніше, хочуть повністю захопити Донецьку та Луганську області.

Генштаб ЗСУ назвав напрямки наступу окупантів - today.ua

Окупанти намагаються покращати свої позиції в районі Ізюму та відновити наступ на Слов'янськ. На Донецькому напрямку вони намагаються захопити Лиман і хочуть покращити своє становище у районі Сєверодонецька та Авдіївки. Ворог намагався наступати в районі Устинівки, але не досяг успіху.

Тривають бої на Бахмутському напрямі. Російські окупанти безуспішно намагалися там наступати на трьох ділянках. На Авдіївському напрямку вони намагалися наступати на чотирьох напрямках, але були відкинуті.

Також ворог атакував на Новопавлівському напрямку у районі селища Золота Нива. Зазнавши втрат, відступив.

Генштаб ЗСУ назвав напрямки наступу окупантів На Миколаївщині російські окупанти атакували в районі Таврійського. Там вони теж не змогли досягти успіху.

Таким чином, зараз найнапруженіша ситуація, як і раніше, спостерігається в Донецькій та Луганській областях. Там за минулі стуки, 25 травня, бійці ЗСУ відбили 10 атак супротивника.

Раніше радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Україна влаштувала окупантам сеанс лікування імперської манії величі.