Україна влаштувала окупантам сеанс лікування манії величі - Михайло Подоляк

Російські окупанти, після того, як їм не вдалося захопити Київ, Харків та ОРДЛО, тепер мріють окупувати хоча б Луганську область. Про зниження "територіальних апетитів" окупантів написав на своїй сторінці у Twitter Михайло Подоляк, який є радником голови Офісу президента України.

Україна влаштувала окупантам сеанс лікування манії величі - Михайло Подоляк - today.ua

Він підкреслив, що російські окупанти вже не мають сил для наступу в різних районах, тому вони зосередилися на Луганській області.

"Продовжуємо сеанс лікування імперської манії величі - жорстко зустрічаємо московські фантазії з реальністю", - написав Подоляк.

Нагадаємо, російських окупантів наприкінці березня вибили із Київської, Чернігівської та Сумської областей. На початку травня ЗСУ під час контрнаступу відкинули війська РФ від Харкова, звільнивши кілька населених пунктів. За даними голови Харківської ОВА Олега Синегубова, у Харківській області Збройні сили України відтісняють ворога до державного кордону.

Україна влаштувала окупантам сеанс лікування манії величі - Михайло Подоляк За даними Генштабу ЗСУ, російські окупанти зараз продовжують намагатися наступати у Східній операційній зоні. Вони хочуть повністю захопити Донецьку та Луганську області.

Раніше Михайло Подоляк розповів, що РФ рухається до поразки у війні проти України, яку вона розв'язала у лютому 2022 року.