В Україні запровадили новий вид COVID-сертифікатів: як отримати документ

В Україні до кінця січня 2022 року вакцинованим громадянам почнуть видавати новий вид COVID-сертифікату. Як отримати документ в електронному вигляді, розповіли у МОЗ.

В Україні запровадили новий вид COVID-сертифікатів: як отримати документ - today.ua

COVID-сертифікат нового зразка зможуть отримати українці, котрі вакциновані від коронавірусу бустерною дозою. Як розповіли у прес-службі МОЗ, щоб отримати новий документ, необхідно сформувати запит у додатку "Дія". Зробити це потрібно в останніх числах січня 2022 після того, як бустерна доза вакцини від коронавірусу вже буде зроблена.

Порядок отримання сертифіката нового зразка такий самий, як і у випадку з іншими COVID-сертифікатами, що генеруються на підставі одужання від коронавірусу або проходження курсу вакцинації. Термін дії нового сертифіката COVID 270 днів. В Україні запровадили новий вид COVID-сертифікатів: як отримати документ Також у прес-службі Міністерства охорони здоров'я повідомили, що громадяни України, які отримали бустер, матимуть змогу отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Документ видається за місцем щеплення або у сімейного лікаря. Термін дії свідоцтва – 270 днів.

До кінця січня 2022 року вакциновані бустерною дозою від коронавірусу можуть користуватися зеленим сертифікатом про повну вакцинацію.

Нагадаємо, у світі поширюється новий вид захворювання на флурону. Чим небезпечне одночасне зараження грипом та коронавірусом? Основні симптоми подвійного зараження.