Що потрібно знати про небезпечну флурону: симптоми одночасного зараження грипом та коронавірусом

У світі з кожним днем частішають випадки захворювання флуроною. Це недуга, яка спричинена одночасним інфікуванням коронавірусом та вірусом грипу.

Що потрібно знати про небезпечну флурону: симптоми одночасного зараження грипом та коронавірусом - today.ua

Перші випадки флурони виявили медики в іспанській Каталонії. Випадки одночасного зараження вірусом грипу та Ковід-19 підтвердили в управлінні служби охорони здоров'я автономної спільноти.

Як розповіла директор каталонської служби охорони здоров'я Джемма Крейвінкель, флурона викликає задишку у людини. Оскільки коронавірус і грип вражають верхні дихальні шляхи, утруднене дихання – головний симптом флурони.

У Міністерстві охорони здоров'я Каталонії зазначають, що перші випадки захворювання мають легкий характер і не викликають тяжких наслідків. Крім того, Джемма Крейвінкель додала, що багато захворювань можуть бути спричинені кількома вірусами. Що потрібно знати про небезпечну флурону: симптоми одночасного зараження грипом та коронавірусом Термін "флурону" походить від англійської назви грипу flue та коронавірусу, який часто називають скорочено "корона". Перший випадок захворювання на флурон був виявлений в Ізраїлі у вагітної жінки, яка була заражена обома вірусами одночасно.

І хоча у всіх пацієнтів був легкий перебіг недуги, швидкість поширення викликає побоювання. Варто зазначити, що в Ізраїлі та Іспанії вакциновано від COVID-19 близько 90% дорослого населення.

Нагадаємо, в Україні зафіксовано швидке поширення небезпечного гонконзького грипу. Вірус небезпечний для дітей та літніх людей.