Верховна Рада затвердила нове державне свято

Верховна Рада України майже одноголосно проголосувала за нове свято, яке в країні відзначатимуть щорічно в жовтні. На думку нардепів, свято дозволить повністю змінити українське суспільство.

Верховна Рада затвердила нове державне свято - today.ua

Відповідно до прийнятого Верховною Радою проекту закону №5286, в Україні щорічно 19 жовтня буде відзначати Всеукраїнський День відповідальності людини. "За" ухвалення даного закону проголосували 308 народних обранців.

Як пояснили в Раді, це свято просто необхідно було заснувати в Україні, оскільки в державі виникла гостра "необхідність якісного перетворення українського суспільства в контексті розуміння і рівня відповідальності".

Крім того, Всеукраїнський День відповідальності людини буде присвячений діяльності канадського, швейцарського, радянського і українського економіста Богдана Гаврилишина, який став автором знаменитої "Декларації відповідальності людини". Верховна Рада затвердила нове державне свято

"Встановити в Україні Всеукраїнський День відповідальності людини, який відзначати щорічно 19 жовтня", - зазначено в постанові Верховної Ради.

Кабмін взяв на себе зобов'язання розробити план заходів, які будуть проводитися в рамках святкування Всеукраїнського дня відповідальності людини як на місцевому рівні, так і на державному.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада проголосувала за установу в Україні свята, який відзначатимуть щороку у вересні. Проект постанови про нове державне свято розробив президент Володимир Зеленський.