В Україні затвердили нове свято, яке відзначатимуть у вересні

Указом президента в Україні затверджено нове державне свято, яке відзначатимуть щороку. Дата святкування призначена на 6 вересня.

В Україні затвердили нове свято, яке відзначатимуть у вересні - today.ua

Адміністративні працівники в Україні до 2021 року не мали свого професійного свята. Президент країни Володимир Зеленський розробив законопроект, згідно з яким в країні з'явиться нове державне свято - День адміністратора центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Кабінет міністрів України підтримав проект закону про професійне свято адміністраторів ЦНАП у затвердив дату святкування - 6 вересня. Відзначати День адміністраторів ЦНАП будуть щорічно.

У пояснювальній записці до законопроекту говориться, що 6 вересня був прийнятий в Україні закон "Про адміністративні послуги", тому саме в цей день вирішено святкувати День адміністративного працівника. В Україні затвердили нове свято, яке відзначатимуть у вересні

"З нагоди 9-ї річниці прийняття закону України Про адміністративні послуги та враховуючи, що завдяки якісному та неупередженому виконанню обов'язків адміністраторів центрів надання адміністративних послуг збільшується ступінь довіри громадян до влади, пропонується ввести в Україні професійне свято - День адміністратора центру надання адміністративних послуг, який відзначати щорічно 6 вересня", - сказано в пояснювальній записці до проекту закону.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський затвердив в Україні нове свято, яке відзначатиметься щорічно в листопаді. Чию працю вирішено вшанувати на державному рівні?