У жовтні на українців чекають “довгі вихідні“ і одна робоча субота

В середині осені 2021 року українці будуть відпочивати аж 11 днів. У жовтні можна сміливо планувати поїздку в гості або нетривалий туристичний маршрут, оскільки всі підприємства і компанії країни підуть на "довгі вихідні".

У жовтні на українців чекають “довгі вихідні“ і одна робоча субота - today.ua

У жовтні 2021 року за календарем буде 31 день, але працювати українці будуть тільки 20 днів, в інші 11 можна буде відпочивати і насолоджуватися спілкуванням з близькими людьми.

"Довгі святкові вихідні" очікують громадян країни в зв'язку зі святкуванням Дня захисника і захисниць України, який традиційно відзначають 14 жовтня. Оскільки дата святкування важливого державного свята випадає в поточному році на четвер, то п'ятницю теж вирішено зробити вихідним днем. Таким чином, відпочивати українці будуть з 14 по 17 жовтня включно. У жовтні на українців чекають “довгі вихідні“ і одна робоча субота Передсвятковий робочий день у середу, 13 жовтня, вирішено оголосити коротким, компанії повинні будуть відпустити співробітників по домівках на годину раніше, ніж треба. Додатковий вихідний - п'ятницю, 15 жовтня, - Україна буде відпрацьовувати в наступну суботу, 23 жовтня.

Варто відзначити, що 14 жовтня в Православ'ї відзначається свято Покрови Пресвятої Богородиці. Свята здавна вважалася покровителькою запорізьких козаків, тому 14 жовтня відзначається ще одне свято - День українського козацтва.

Нагадаємо, в Укргідрометцентрі дали прогноз погоди на жовтень 2021 року.