У червні українці відпочиватимуть довше, ніж зазвичай: названі дати додаткових вихідних

Два довгих уїк-енду очікують українців в червні 2021 року. А це означає, що можна сміливо планувати поїздку на відпочинок, до родичів або затишні посиденьки з друзями в своєму будинку.

У червні українці відпочиватимуть довше, ніж зазвичай: названі дати додаткових вихідних - today.ua

У червні поточного року Україна відзначатиме відразу два свята, які є державними, - Трійцю і День Конституції. Відповідно, з 19 по 21 червня, а також з 26 по 28 червня включно будуть офіційні вихідні дні.

День Святої Трійці в 2021 році випадає на неділю, 20 червня (оскільки Великдень відзначали 2 травня). Згідно з українським законодавством, якщо державне свято випадає на суботу або неділю, то вихідний день переноситься на понеділок. Таким чином, українці відпочиватимуть з суботи по понеділок, з 19 по 21 червня, включно. У червні українці відпочиватимуть довше, ніж зазвичай: названі дати додаткових вихідних Лише через тиждень, в понеділок, 28 червня, Україна відзначатиме День Конституції. І знову українці отримують тривалий уїк-енд, який почнеться в суботу, а завершиться в понеділок. На роботу - у вівторок, 29 червня.

В цілому, в перший місяць літа 2021 роки українці відпочиватимуть 10, а працювати - 20 днів.

Дізнайтеся, куди українці планують відправитися у відпустку. Статистика показала цікаві факти.