Куди українці збираються в літню відпустку: найпопулярніші міста і країни

Названі країни, в яких українці планують провести свою літню відпустку у 2021 році. Згідно з даними ресурсу opendatabot, найбільш затребуваними літніми напрямками серед громадян України стали авіаперельоти до Туреччини, Грузії, Чорногорії і Греції.

Куди українці збираються в літню відпустку: найпопулярніші міста і країни  - today.ua

Саме в ці країни наші співвітчизник забронювали найбільше авіаквитків на літній період. При цьому найчастіше беруть квитки у Стамбул, Батумі, Тбілісі, Тіват, Анталію, Даламан і Тирану.

Було ще одне популярне місто, до якого наші співвітчизники активно купували квитки. Йдеться про Мінськ. Однак віднедавна білоруський напрям закрився на невизначений термін. Тому тепер українці літатимуть лиш туди, де приймають.

Судячи з активності, з якою наші співгромадяни розкуповують квитки за кордон, люди скучили за подорожами і втомились від ковіду. Тому лише за травень поточного року українці забронювали більше авіаквитків, ніж за весь 2020 рік і чотири перші місяці 2021.

Куди українці збираються в літню відпустку: найпопулярніші міста і країни

Можливо, не останню роль в цьому відіграло зниження вартості авіаквитків. У порівнянні з "доковідним" 2019 роком ціни на перельоти відчутно впали. Так, середня вартість авіаперельоту до Туреччини знизилася зі 110 доларів до 88, а рейс до Чорногорії в середньому упав у ціні із 206 до 116 доларів.

Відпочивати за кордоном українці планують недовго. Інтервал між польотами туди і назад у більшості - 9-10 днів. На один день довше побудуть в гостинній Туреччині - Анталії і Даламані.

Нагадаємо, український уряд також планує здешевити внутрішні авіарейси. Зниження вартості квитків хочуть домогтися за рахунок скасування ПДВ на внутрішні перевезення.

ДЖЕРЕЛОopendatabot