Україна переходить на зимовий час: в який бік потрібно перевести стрілки годинника

Традиційно в кінці жовтня кожного року Україна переходить на зимовий час. Стрілки годинника необхідно перевести в певний час і в потрібну сторону, щоб не запізнитися в понеділок на роботу або навчання.

Україна переходить на зимовий час: в який бік потрібно перевести стрілки годинника - today.ua

Переведення часу з літнього на зимовий здійснюється в ніч на останню неділю жовтня. В 2021 році стрілки годинника необхідно буде перевести в ніч з 30-го на 31-е жовтня. А точніше, о четвертій годині ранку слід перевести стрілки на одну годину назад.

Щоб в майбутньому не плутатися, українцям рекомендують уважно переглянути час на гаджетах, які найчастіше автоматично переводять час, і відкоригувати показники, якщо раптом цього не сталося. Україна переходить на зимовий час: в який бік потрібно перевести стрілки годинника Переведення часу завжди потужно впливає на стані здоров'я людини, тому дуже важливо заздалегідь підготуватися до змін. Дотримуйтеся режиму харчування і пийте достатньо води, лягайте спати і прокидайтеся в один і той же час. Вранці приймайте контрастний душ, снідайте здоровими продуктами харчування, виключіть з раціону спиртне і кофеїн напої.

Дізнайтеся також, як зміниться погода в кінці жовтня 2021 року, коли Україна буде переходити на зимовий час. Прогноз від Наталки Діденко.