Снігопади та дощі обрушаться на Україну: прогноз погоди до середини наступного тижня

Сонячна та морозна погода в Україні зміниться рясним снігом. У деяких регіонах синоптики Укргідрометцентру прогнозують дощі зі снігом.

Снігопади та дощі обрушаться на Україну: прогноз погоди до середини наступного тижня - today.ua

У суботу, 8 січня 2022 року, по всій території України очікується сонячна та морозна погода. Лише у західних областях країни метеорологи прогнозують снігопади, на Одещині – дощ.

Найхолодніше буде на Сході, тут стовпчики термометрів опустяться до показників -2 градуси вдень і до -13 вночі. Найтепліше на Півдні, до +5 градусів. Снігопади та дощі обрушаться на Україну: прогноз погоди до середини наступного тижня У неділю, 9 січня, снігопади прогнозують у північних, центральних областях та у Києві. На Півдні – сніг із дощем. Найхолодніше буде у Харківській області у нічний час доби стовпчики термометрів покажуть близько -10 градусів. Найтепліше в Криму – до +10 градусів вдень. Снігопади та дощі обрушаться на Україну: прогноз погоди до середини наступного тижня У понеділок, 10 січня, опади очікуються на всій території України. На Заході та Півночі – рясні снігопади, в інших областях – мокрий сніг та сніг із дощем, на Півдні – дощі. Стовпчики термометрів вдень по всій країні покажуть від +1 до -1 градуса вдень. У Криму потеплішає до 11 градусів. Снігопади та дощі обрушаться на Україну: прогноз погоди до середини наступного тижня У вівторок та середу, 11 та 12 січня, у всіх регіонах України хмарно, місцями сніг та сніг з дощем. Морози посиляться до -12 градусів за Цельсієм. Снігопади та дощі обрушаться на Україну: прогноз погоди до середини наступного тижняСнігопади та дощі обрушаться на Україну: прогноз погоди до середини наступного тижня Дізнайтесь також, якою буде погода в Україні до кінця зими 2022 року. Названо періоди, коли морози досягнуть -20 градусів.