Синоптики розповіли, коли в Україні вдарять заморозки до -20 градусів: прогноз погоди на зиму 2021-2022

Зима в Україні буде помірно холодною. На початку грудня в країні встановляться зимові температури, але сильні снігопади та морози очікуються не раніше січня.

Синоптики розповіли, коли в Україні вдарять заморозки до -20 градусів: прогноз погоди на зиму 2021-2022 - today.ua

Синоптики Укргідрометцентру прогнозують середні температурні значення грудня на позначці -8...-10 градусів. Очікується, що практично весь грудень буде з невеликим плюсом вдень і невеликим мінусом вночі. Наприкінці місяця, напередодні Нового року, та на початку січня, синоптики прогнозують сильне похолодання до -20 градусів.

Сильні заморозки протримаються весь перший тиждень січня. За словами метеорологів, найсніжнішим місяцем цієї зими стане лютий. Однак через коливання температур великого стійкого снігового покриву не буде. Сніг випадатиме, потім танутиме, і так по колу. Синоптики розповіли, коли в Україні вдарять заморозки до -20 градусів: прогноз погоди на зиму 2021-2022

Погода в Україні на Новий рік

Синоптик Українського гідрометеорологічного інституту ДержНС та НАН Вазіра Мартазінова прогнозує мінусову температуру новорічної ночі, але снігу не буде.

Думка інших синоптиків одноголосна: зима буде трохи м'якшою, ніж попередня, тобто не буде таких холодів і снігопадів.

Згідно зі спостереженнями, з кожним роком два зимові місяці в Україні – січень та лютий – стають дедалі холоднішими. При цьому, як зазначила синоптик, вплив глобального потепління зводиться до того, що погода стає мінливішою.

Раніше повідомлялося, коли в Україні випаде перший мокрий сніг у листопаді, і якою буде погода в останній тиждень осені.