Одне з найпопулярніших свят в Україні перенесли на інший день

Президент України підписав указ, згідно з яким в країні одне з найпопулярніших і улюблених свят буде перенесене на інший день. Святкувати за новими правилами українці будуть з 2022 року.

Одне з найпопулярніших свят в Україні перенесли на інший день - today.ua

Володимир Зеленський у четвер, 29 липня 2021 року підписав указ про перенесення святкування Дня молоді в Україні. Починаючи з 2022 року свято відзначатимуть 12 серпня.

Упродовж багатьох десятиліть в Україні відзначали День молоді в останню неділю червня. Саме так було встановлено ще за часів СРСР, з 1958 року. Тепер же, глава української держави вирішив перенести дату святкування Дня молоді на 12 серпня, щоб відзначати свято разом з іншими світовими країнами.

Як повідомляється, рішення перенести святкування Дня молоді на 12 серпня направлено на "підтримку прагнення молоді України до інтеграції до євроспільноти і утвердження цінностей демократії і свободи". Одне з найпопулярніших свят в Україні перенесли на інший день Підписаний президентом указ вступить в силу в січні 2022 року. В цей же час втратить силу указ першого президента України Леоніда Кравчука про святкування Дня молоді в останню неділю червня.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада затвердила дату святкування нового свята, який повинен буде змінити на краще українське суспільство.