Доктор Комаровський розповів, чи варто вакцинувати дітей від COVID-19

Відомий український лікар і телеведучий Доктор Комаровський дав роз'яснення батькам, які мають сумніви щодо вакцинації дітей від коронавірусу.

Доктор Комаровський розповів, чи варто вакцинувати дітей від COVID-19 - today.ua

Євген Комаровський висловив упевненість, що вакцинація дітей віком до 18 років в Україні від коронавірусної інфекції необхідна, незважаючи на те, що у більшості з них хвороба проходить легко і часто без ускладнень.

"Вакцинація дітей - це вагомий внесок у завершення пандемії, оскільки діти - це головний механізм поширення вірусу та інфекції", - уточнив Лікар Комаровський.

Педіатр нагадав, що у країнах Заходу для вакцинації дітей, які досягли 12-річного віку, використовують препарат Moderna. А в Китаї щеплення від коронавірусу роблять усім, починаючи з 3-річного віку. Доктор Комаровський розповів, чи варто вакцинувати дітей від COVID-19

"Поки що немає офіційного дозволу щеплювати дітей. На сьогоднішній день саме вакцину Moderna дозволено у дітей, починаючи з 12-річного віку. А китайці використовують вакцини для дітей з 3-річного віку", - розповів фахівець.

В Україні діє дозвіл на вакцинацію неповнолітніх дітей віком від 12 до 17 років препаратом Pfizer. Саме цю вакцину затверджено для цієї вікової групи в Європі та США, де дітей старше 12 років почали щеплювати ще з літа поточного року.

Нагадаємо, Доктор Комаровський розповів, чому в його оточенні ніхто не помер від коронавірусу.