Лікар Комаровський розповів, чому в його оточенні ніхто не помер від коронавірусу

Відомий український лікар-педіатр Доктор Комаровський дуже рішуче налаштований по відношенню до вакцинації від коронавірусу. Телеведучий розповів, чому у його оточенні ніхто не помер від небезпечної інфекції.

Лікар Комаровський розповів, чому в його оточенні ніхто не помер від коронавірусу - today.ua

Журналіст Дмитро Гордон взяв інтерв'ю у лікаря, до порад якого прислухаються мільйони жінок в Україні та за її межами. Євген Комаровський у ході бесіди дав зрозуміти, що вакцинація від коронавірусу – це головний крок захисту від інфекції та важких наслідків хвороби.

Доктор Комаровський підкреслив, що в його оточенні ніхто не помер від коронавірусу. У тому числі й тому, що Євген Олегович не приймає нещеплених пацієнтів.

"По-перше, я особистий приклад. По-друге, мої пацієнти, мої друзі – пацієнти… я ж не прийму, якщо ти не прищеплюєшся – ти не мій пацієнт. Вільний!" – заявив Доктор Комаровський.

Євген Комаровський також зізнався Дмитру Гордону, що йому ніколи не доводилося читати такі мерзенні коментарі на своїй сторінці в Інстаграм, які почали писати у зв'язку з вакцинацією.

Доктор вважає, що такі коментарі пишуть боти, але вони мають величезний вплив на свідомість людей. Сумнівні українці, прочитавши про те, що Доктор Комаровський продався Біллу Гейтсу, не підуть щепитися, чим наражають свої життя на небезпеку.

Нагадаємо, раніше Доктор Комаровський розповів про небезпеку сучасних вакцин і чи варто робити третю (бустерну) дозу препарату.