На Закарпатті згоріла відома Долина нарцисів

У Закарпатській області на цих вихідних сталася пожежа на території заповідника "Долина нарцисів". У самий розпал цвітіння більшість нарцисів згоріли вщент. Вогонь поширився на найближчі 1,5 гектара.
У прес-службі Закарпатської ГСЧС повідомили, що повідомлення про загорання було отримано 20 березня о 18:38 від Хустської громади.

На Закарпатті згоріла відома Долина нарцисів - today.ua

Поблизу заповідника правопорушники спалювали суху траву, що стало причиною пожежі. Рятувальники швидко відреагували на інцидент і менш ніж за годину загасили вогонь, але "Долина нарцисів" все одно сильно постраждала. Фото з місця події передають весь жах події. На Закарпатті згоріла відома Долина нарцисів Розташована неподалік від Хуста Долина нарцисів вважається унікальною пам'яткою, оскільки в природному середовищі тут зосереджено 400 видів нарцисів на одній території. Туристи з усієї України щорічно з'їжджаються сюди, щоб зробити барвисті фото унікальних нарцисів, яких в такій кількості в Україні більше ніде не росте. Квітка занесена до Червоної книги України. З 1992 року біосферний заповідник входить до міжнародної мережі ЮНЕСКО. На Закарпатті згоріла відома Долина нарцисів Раніше повідомлялося, що в Україні скоро знову повернеться зимова погода зі снігом і морозами.

ДЖЕРЕЛОukranews.com