В Україну повертається зимова погода зі снігом і морозами

Вже з понеділка, 22 березня, погода в Україні істотно погіршиться. Небо знову затягнуть важкі хмари, заряджені мокрим снігом. Нічна температура опуститься нижче нуля, а денна, хоч і буде з плюсом, проте мокрий сніг із дощем все зіпсує.

В Україну повертається зимова погода зі снігом і морозами - today.ua

Такий нерадісний початок нового трудового тижня віщує українцям Гідрометцентр. Вже з понеділка зимова погода заволодіє Чернігівською, Сумською, Кіровоградською, Черкаською, Київською, Житомирською, Вінницькою, Хмельницькою, Чернівецькою, Івано-Франківською, Одеською та Закарпатською областями.

Всі ці регіони накриють опади у вигляді мокрого снігу з дощем. Денна температура коливатиметься від +3 до до +5 градусів, а нічна становитиме 1-3 градуси морозу. В Одеській області, правда, снігу не буде. Її, а також Сімферополь поливатиме холодний дощ.

В Україну повертається зимова погода зі снігом і морозами 23 березня, у вівторок, опади нікуди не підуть із більшості областей. Хіба що в Тернопільській, Рівненській, Закарпатській, Волинській, Хмельницькій і Донецькій областях мокрий сніг з дощем припиниться, однак буде зберігатися мінлива хмарність.

Нічна температура коливатиметься в межах 3-5 градусів морозу. Вдень будуть такі ж показники, але зі знаком плюс. В Україну повертається зимова погода зі снігом і морозами І лише в середу-четвер, 24 і 25 березня, небо над Україною почне потроху прояснюватися. В Україну повертається зимова погода зі снігом і морозамиВ Україну повертається зимова погода зі снігом і морозами Синоптик Наталка Діденко, крім погоди на найближчі дні, опублікувала у своєму Facebook ще й орієнтовну карту погоди на неділю, 28 березня. Там в Києві стоїть прогнозний показник +12 градусів. В Україну повертається зимова погода зі снігом і морозами

"Ще все може змінитися. Але так хотілося показати саме цей, попередній, прогноз, коли можна буде хоча б один шар одягу зняти під обридлим пуховиком))", - написала синоптик.

Нагадаємо, синоптики обіцяють, що вже буквально з початку квітня ртутний стовпчик весело поповзе вгору. Чекаємо. Сподіваємося. Віримо.

ДЖЕРЕЛОsegodnya