Гарячих турів для українців в 2021 році не буде: туроператори назвали вартість відпочинку в Туреччині цього літа

У той час як Європа вводить паспорти вакцинації, Туреччина продовжує пускати туристів з негативними тестами на коронавірус. Основна частка туристів зараз припадає на українців, так як росіянам лише другий день дозволено в'їзд в країну. Якщо в червні ціни на відпочинок були дешевше торішніх, то в липні-серпні очікувати знижок не варто. За словами туроператорів, такого поняття як гарячі тури в Туреччину вже немає.

Гарячих турів для українців в 2021 році не буде: туроператори назвали вартість відпочинку в Туреччині цього літа - today.ua

Вартість відпочинку на двох дорослих в п'ятизірковому готелі на даний момент приблизно складає 30 тис. гривень, тоді як в травні тури в п'ятизіркові готелі Туреччини можна було придбати за 18-20 тис. гривень з людини.
Гарячих турів для українців в 2021 році не буде: туроператори назвали вартість відпочинку в Туреччині цього літа Відпочинок в тризірковому готелі Туреччини в кінці червня ще може коштувати від 19 тис. гривень на двох за тиждень, але в липні вартість путівок буде вище. Якщо порівнювати з іншими відкритими країнами - Албанією, Єгиптом, Чорногорією, Хорватією та ОАЕ, то ціни на тури приблизно однакові.

З 22 червня Росія відновила авіасполучення в турецькому напрямку, яке було припинено з 15 квітня, а з 1 липня в Туреччині пом'якшують карантинні обмеження: буде повністю скасовано комендантську годину, заходи з музикою можна буде проводити до 24:00. Все це вплине на те, що ціни на путівки з кожним днем будуть зростати. Один і той же готель за добу може дорожчати на 10%.

Раніше повідомлялося, які умови для відпочинку пропонуються українцям влітку на Азовському морі.

ДЖЕРЕЛОukranews.com