Бабине літо відступить, і в Україні знову почнеться похолодання: синоптики назвали дату

Бабине літо триватиме в Україні до кінця поточного тижня. Українці ще недовго зможуть насолодитися теплими сонячними днями, адже з 16 вересня почнеться справжня осінь. Радує те, що в жовтні очікується ще одна хвиля потепління, більш тривала, ніж у вересні.

Бабине літо відступить, і в Україні знову почнеться похолодання: синоптики назвали дату - today.ua

За прогнозом синоптиків "Укргідрометцентру", з наступного тижня спеки вже не буде, місцями почнуться дощі. У західних областях очікуються навіть грози. В горах погода буде хорошою, туристам хвилюватися не варто.

З понеділка, 13 вересня, у Києві, північних, східних і південних областях очікується без опадів. Температура повітря після вихідних залишиться стабільною - від +23 до +25 градусів. Вночі стовпчики термометрів опустяться до +10 ... +14 градусів. На заході країни тиждень почнеться з дощів, вдень синоптики передають до +18 ... +24 градусів, вночі температура опуститься до +8 ... +11 градусів. Бабине літо відступить, і в Україні знову почнеться похолодання: синоптики назвали дату У вівторок, 14 вересня, дощі пройдуть лише в Івано-Франківській та Чернівецькій областях. У всіх інших містах України буде сухо і тепло. Синоптики обіцяють до +24 ... +27 градусів на півдні і сході. На заході країни очікується від +18 до +25 градусів, в Києві і північних областях буде від +20 до +23 градусів. Вітер північно-західний, 5-10 м / с. Бабине літо відступить, і в Україні знову почнеться похолодання: синоптики назвали дату У середу, 15 вересня, в Україні буде сухо і сонячно, а вже з 16 вересня температура повітря опуститься в усіх областях, крім східних і південних. Синоптики передають в середньому по країні до +16 ... +22 градусів. У середині першого осіннього місяця українці відчують на собі справжнє дихання осені. Бабине літо відступить, і в Україні знову почнеться похолодання: синоптики назвали дату Раніше повідомлялося, якою буде погода в жовтні і листопаді в Україні, і коли чекати перших заморозків.