Підуть дощі, а потім вдарять морози: прогноз погоди на осінь для всіх регіонів України

В Укргідрометцентрі розповіли, яка погода чекає жителів усіх регіонів України в осінні місяці 2021 року. У вересні ще належить насолодитися бабиним літом, ну а потім погода різко зміниться ...

Підуть дощі, а потім вдарять морози: прогноз погоди на осінь для всіх регіонів України - today.ua

За даними синоптиків, невелике потепління, яке спостерігається в кінці першої декади вересня, це ще не бабине літо. Оксамитовий сезон настане трохи пізніше. Після відносно теплого і сонячного вересня в Україні різко зміниться погода.

"Початок вересня було холодним, а тепер знову все стало на свої місця. І класичне бабине літо ще попереду. Такий період тепла також може бути в кінці вересня - на початку жовтня", - розповіла метеоролог Українського гідрометцентру Наталія Птуха.

Народний синоптик Леонід Горбань при складанні довгострокових прогнозів погоди використовує Брюсов календар. Це старовинна методика, точність якої, стверджують її прихильники, становить 75%. Підуть дощі, а потім вдарять морози: прогноз погоди на осінь для всіх регіонів України За словами фахівця, локальні дощі пройдуть в Україні в кінці вересня, далі настане холодний, але сухий жовтень. В середині другого місяця осені очікується тривале бабине літо.

Кінець другого місяця осені буде дощовим і холодним, а в нічний час доби можливі серйозні заморозки. Листопад принесе в Україну холодні дощі і дощі зі снігом, прогнозує Горбань. Морози очікуються у всіх регіонах країни, крім Півдня.

Дізнайтеся також прогнози метеорологів про те, коли очікуються сильні магнітні бурі у вересні 2021 року.