Зима в Україні буде ранньою і холодною: синоптики попередили про перші заморозки в жовтні

Осінь і зима в Україні буду ранніми у цьому році. Якщо у вересні українців чекає ще "бабине літо", то вже з жовтня почнуться перші морози. При цьому синоптики попереджають про різкі перепади температури - від +20 градусів до -4 градусів. Перший сніг також випаде вже в жовтні.

Зима в Україні буде ранньою і холодною: синоптики попередили про перші заморозки в жовтні - today.ua

За прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, в жовтні температура повітря буде коливатися. Різке зниження температури очікується після 21 жовтня. Синоптик уточнив, що в період з 25 по 28 жовтня температура вийде на "плато" і досягне мінімальної позначки за весь жовтень - вдень -2 градуси, вночі - до -5 градусів.

Також жовтень буде дощовим місяцем. Рясні опади очікуються 5, 7, 17, 21, 23 і 26 жовтня. А ось перший сніг з дощем можливий 26 жовтня. Зима в Україні буде ранньою і холодною: синоптики попередили про перші заморозки в жовтні Нічні заморозки очікуються вже з 25 жовтня. Вдень синоптик передає до -2 градусів, вночі стовпчики термометрів опустяться до -5 градусів. Зима в Україні почнеться вже в листопаді.

Леонід Горбань зазначає, що зима цього року буде морозною і з великою кількістю снігу. У грудні синоптик передає крижані дощі і невеликий сніг. Січень за його прогнозом почнеться з потепління, а на Водохреща 19 січня традиційно вдарять морози. Лютий також виявиться по зимовому холодним.

Раніше повідомлялося, що до кінця серпня в Україні йтимуть дощі, і погода буде досить мінливою.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua