Єгипет дозволив в'їзд без COVID-тестів за однієї умови

Єгипет дозволив в'їзд в країну іноземцям без COVID-тестів за умови подання сертифіката про проходження повної вакцинації. Про це повідомили в міністерстві охорони здоров'я та народонаселення Єгипту.

Єгипет дозволив в'їзд без COVID-тестів за однієї умови - today.ua

Зокрема, силу мають вакцини, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) та Управлінням з лікарських засобів Єгипту: Супутник V, Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, Sinovac, Johnson&Johnson.

В'їзд туристам в країну дозволено через 14 днів після отримання другої дози двухкомпонентної вакцини (Супутник V, Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, Sinovac), або через 14 днів після отримання дози однокомпонентної вакцини Johnson & Johnson. COVID-сертифікати повинні містити QR-код і печатку офіційного органу. Єгипет дозволив в'їзд без COVID-тестів за однієї умови Громадянам, які прибувають з країн, де зафіксовано новий індійський штам коронавіруса (Індія, Бангладеш, Пакистан, Бутан, М'янма, Непал, В'єтнам, Шрі-Ланка, Бразилія і деякі інші країни Латинської Америки), навіть при наявності сертифікату про вакцинацію, потрібно буде в обов'язковому порядку зробити в аеропорту молекулярний експрес-тест на коронавірус. Якщо цей тест виявиться позитивним, то іноземний громадянин зобов'язаний зробити ще ПЛР-тест. Всіх заражених громадян єгипетська влада буде поміщати в ковідний госпіталь.

Вимоги стосуються і українців. На сьогоднішній день українці можуть їхати до Єгипту, зробивши попередньо ПЛР-тест на COVID не пізніше, ніж за 72 години до прибуття в країну. В аеропортах Хургади та Шарм-ель-Шейха також можна здати ПЦР-тести на зворотному шляху перед приїздом додому.

Якщо у туриста виявиться позитивним тест, а симптоми хвороби відсутні або інфекція протікає в легкій формі, то йому дадуть можливість залишатися в готелі на самоізоляції без додаткової плати за номер. У разі появи симптомів туриста помістять в лікарню, де дадуть безкоштовне лікування. Перед поїздкою до Єгипту обов'язково потрібно оформити страховку, яка покриває лікування COVID в стаціонарі.

Раніше повідомлялося, що гарячих турів для українців до Туреччини в 2021 році не буде.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua