Який овоч відповідає кожному знаку Зодіаку: оригінальний гороскоп з докладними характеристиками

Автор: Лобанова Єлизавета

Кожному знаку Зодіаку відповідає не тільки своє дерево і квітка, але й овоч. Якщо ви ніколи не замислювалися над тим, який ви овоч, то зараз саме час трохи пофантазувати. Астрологи помітили деяку схожість між знаками Зодіаку і певними овочами. Знаходьте себе і порівнюйте характеристики.

Який овоч відповідає кожному знаку Зодіаку: оригінальний гороскоп з докладними характеристиками - today.ua

Овен - солодкий перець

Овни люблять перебувати в центрі уваги і стають окрасою будь-якої компанії. Їх можна порівняти з солодким перцем - жовтим, зеленим, червоним ... Калорій мало, а краси і користі предостатньо. Зовні Овни дійсно в більшості випадків привабливі і яскраві.

Телець - морква

Тельці дуже цінують дружбу і сім'ю. Вони завжди підтримають і допоможуть. За користю представників цього знака Зодіаку можна порівняти з морквою. А ще Тельці люблять стабільність, а серед всіх овочів, мабуть, морква є додатковим інгредієнтом в більшості страв, тому і без неї обійтися можна, але не потрібно.

Близнюки - редис

Близнюки - відкриті і доброзичливі, але можуть різко змінити ставлення до іншої людини, і ви ніколи не дізнаєтеся, чому це сталося. Так і редис, спочатку смачний і солодкий, а потім може виявитися гірким. З Близнюками іноді неможливо визначити, де брехня, а де правда. Як і з редискою, з ними потрібно бути вкрай обережними.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Рак - горох

У Раків досить непростий характер, і вони закриті, як і горох. Але при цьому представники цього знака Зодіаку завжди готові прийти на допомогу членам сім'ї і друзям, уважно вислухати і підтримати. Зовні закриті, Раки всередині дуже чуттєві. Як і горох - ніколи не знаєш, що всередині стручка.

Лев - кабачок

Люди народжені під цим знаком Зодіаку вимогливі до всіх і в першу чергу до себе. Вони намагаються бути кращими і в роботі, і в родині. Роблять все, щоб справити хороше враження. Це не завжди спрацьовує, як і з кабачком. Щоб кабачок вийшов смачним, потрібно додати спеції та інші інгредієнти. Так і Лев, в надійній команді він готовий бути лідером.

Діва - буряк

Представникам цього знака Зодіаку треба все систематизувати і розкладати по поличках. Як і буряк, здається, що цей овоч не найголовніший на столі, але спробуйте зварити без нього борщ - і вийде не те. Діви завжди повинні знаходитися на своєму місці, тоді всім оточуючим від цього буде легко і радісно. Який овоч відповідає кожному знаку Зодіаку: оригінальний гороскоп з докладними характеристиками

Терези - часник

Терези зовні ввічливі і розважливі, поки справа не дійде до прийняття важливих рішень. Тоді емоції беруть гору. Теж саме стосується і критики. Представники цього знаку Зодіаку гостро реагують на будь-яку критику на свою адресу і можуть замикатися в собі. Терези, як і часник, хороші як приправа до страви, але основний інгредієнт повинен бути іншим.

Скорпіон - перець чилі

Скорпіони, як і перець чилі, легко виводять інших людей з себе. Представники цього знака Зодіаку беруть від життя все, а тому і не встоять ні перед чим. Вони пристрасні і емоційні. Після спілкування зі Скорпіонами, як і після перцю чилі, потрібен ковток води і порція свіжого повітря.

Стрілець - авокадо

Стрільці щасливі, коли вони подорожують і досліджують нові місця. Вони авантюристи і експериментатори. Як і авокадо, люди цього знака Зодіаку є родзинкою в житті інших людей.

Який овоч відповідає кожному знаку Зодіаку: оригінальний гороскоп з докладними характеристиками Козеріг - шпинат

Для Козерогів важливо приносити користь суспільству. Вони також дуже дисципліновані - ставлять перед собою мету і впевнено крокують до неї. У представників цього знака є особлива внутрішня сила, якій позаздрять всі інші. Теж саме можна сказати про потенціал шпинату на фоні інших овочів.

Водолій - кукурудза

Водоліїв можна порівняти з перевіреною часом кукурудзою. Вона смачна в будь-якому вигляді, як і представники цього знака - завжди цікаві співрозмовники і вірні друзі. Зустрічі з ними завжди комфортні і душевні, і вам пощастить, якщо ви бачитеся часто, адже друзів і знайомих у Водоліїв не позичати.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Риби - баклажан

Баклажан навіть за формою нагадує рибу. Як і Риби, баклажан швидше пасивний. Тобто щоб його приготувати, потрібно постаратися. До речі, представники цього знаку можуть легко маніпулювати людьми, як і баклажан тими, хто обожнює страви з нього.

Раніше повідомлялося, яких знаків Зодіаку астрологи вважають самими нудними.