Відпочинок у Єгипті для українців різко подорожчав: що буде з цінами в листопаді

Відпочинок у Єгипті для українців в жовтні подорожчав удвічі, але вже з листопада ціни поповзуть униз. Пов'язано це з рішенням окремих країн (Великобританія та Росія) скасувати карантинні обмеження на подорожі до Єгипту, через що попит на тури різко зросте.

Відпочинок у Єгипті для українців різко подорожчав: що буде з цінами в листопаді - today.ua

Вже з наступного місяця очікується зниження цінників на відпочинок на єгипетських курортах. Віце-президент Української асоціації туристичних агенцій Олександр Новіковський підтвердив, що вартість турів до Єгипту останнім часом відчутно зросла, а в готелі виросло завантаження. Але якщо жовтень з багатьох причин є високим сезоном у Єгипті, то у листопаді традиційно попит та ціни на відпочинок падають.

На сьогоднішній день у Єгипті спостерігається туристичний "бум" мандрівників із Росії. Купальний сезон у Туреччині вже завершився, тому всі охочі відпочити у "теплих" краях збирають валізи до Єгипту. Місцеві араби також зараз активно відпочивають та їх відсоток від загальної кількості відпочиваючих значний. Відпочинок у Єгипті для українців різко подорожчав: що буде з цінами в листопаді Українські туристичні агенції вже фіксують зниження цінників на тури, а також зменшення чартерних рейсів на листопад. За даними порталу "Поїхали з нами", мінімальна ціна повного турпакету з відпочинком у тризірковому готелі на двох осіб у листопаді з вильотом з Києва обійдеться щонайменше 8 620 гривень (на сім ночей). Відпочинок у п'ятизірковому готелі із харчуванням All Inclusive у Шарм-ель-Шейху коштуватиме двом на тиждень від 18 695 гривень.

Раніше повідомляли, що Єгипет змінив правила в'їзду для вакцинованих туристів.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com