В Україну завезуть другу партію вакцини AstraZeneca: хто в черзі на щеплення

Автор: Лобанова Єлизавета

Вакцинація в Україні триває, і тільки за останній тиждень було провакциновано 72 381 осіб. На початку тижня в країну прибуло 117 тисяч доз вакцини Pfizer, яку розподілили по будинках-інтернатах. Вже 23 квітня в столичному аеропорту "Жуляни" приземлиться друга партія вакцини AstraZeneca з Південної Кореї.

В Україну завезуть другу партію вакцини AstraZeneca: хто в черзі на щеплення - today.ua

За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, препарат відразу буде розподілено по регіонах. У першій черзі на щеплення даним препаратом стоять люди старше 60 років, які перебувають у групі ризику.

Частина вакцин AstraZeneca піде на введення з 23 травня другої дози тим, хто вже зробив щеплення вакциною Covishield індійського виробництва. Ці препарати є повністю ідентичні, переконують українців. В Україну завезуть другу партію вакцини AstraZeneca: хто в черзі на щеплення Всього з початку вакцинації щеплення від коронавіруса в Україні зробили 491 877 громадянам. З них п'ятеро закінчили вакцинацію і отримали дві дози, всім іншим ввели тільки першу дозу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вакцина AstraZeneca зарекомендувала себе як вакцина з найбільшою кількістю побічних дій. Зокрема, в світі зафіксовано випадки тромбозу після введення вакцини. Через це ряд європейських країн і зовсім припинили використання AstraZeneca, щоб не наражати на населення ризикам. Другу дозу препарату ВООЗ не рекомендує вводити людям, у яких розвинувся цей побічний ефект після отримання першої дози.

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

Раніше повідомлялося, що в Україні почалася вакцинація від коронавіруса препаратом CoronaVac.