В Україну рухається холодний атмосферний фронт: нічна погода принесе заморозки

В Україну йдуть перші заморозки. Їх тягне за собою холодний атмосферний фронт, який рухається на нас із півночі, з Білорусі. А слідом за ним поширюється хвиля холодного арктичного повітря. Сьогодні він принесе в Україну не дуже інтенсивні дощі, за якими настане ясна погода з холодними ночами і теплими днями.

В Україну рухається холодний атмосферний фронт: нічна погода принесе заморозки  - today.ua

Про перші заморозки цієї осені та погоду на найближчі дні розповіла у своєму Facebook Наталка Діденко.

Після проходження атмосферного фронту, з понеділка майже на всій території України встановиться антициклон, який поверне нам помірне тепло і сонячну погоду. Вже із середини наступного тижня денна температура знову підніметься вище 20 градусів, а ясна сонячна погода встановиться ще раніше - із неділі.

В Україну рухається холодний атмосферний фронт: нічна погода принесе заморозки

"Поєднання арктичного холоду, який пошириться в тилу атмосферного фронту і ясного безхмарного неба може спровокувати 6 і 7 вересня заморозки. Заморозки поки можливі лише на грунті ", - пише Наталка Діденко.

Таким чином, на Півночі, в Центрі, на Заході (крім Закарпаття), а також на Харківщині і Луганщині 6 та 7 вересня вночі і в ранкові години очікуються заморозки на грунті.

Якщо у когось ще на грядках дозрівають огірки другого посіву, кабачки та інші овочі, які бояться холодів, подбайте про них. На ніч 6 і 7 вересня їх краще чимось вкрити. А вдень ​​можна підставити їхні зелені боки ще доволі теплому сонцю.

Судячи з прогнозів синоптиків, антициклон встановиться в Україні надовго.Отже, осінь ще побалує українців теплом і сонячною погодою.

Нагадаємо, прогнози Укргідрометцентру практично збіглися з прогнозами народного синоптика Володимира Деркача, який також прогнозував заморозки наприкінці першої декади вересня.

ДЖЕРЕЛОfacebook