В Україну прийде довгоочікуване потепління до +30: синоптики назвали дату

Погода в Україні буде дощовою і нестабільною до 23 травня, а вже з 25 травня в деяких регіонах країни почнеться період справжнього літнього тепла. Циклон відступить, і почнеться літо. Синоптики передають, що вже наступного тижня вдень на півдні стовпчики термометрів піднімуться до +25 ... +30 градусів.

В Україну прийде довгоочікуване потепління до +30: синоптики назвали дату - today.ua

Начальник відділу агрометеорології "Укргідрометцентру" Тетяна Адаменко прогнозує швидке потепління жителям країни. За її словами, прохолодну погоду, яка встановилася в Україні в ці дні, не можна назвати похолоданням. Україна знаходиться зараз в центрі циклонічної діяльності, звідси опади і хмарність. Але даний період добігає кінця, залишилося почекати до кінця тижня.

За словами синоптика, після 23 травня опади припиняться. З 24 травня вже потеплішає до +25 ... +30 градусів на півдні і сході, на решті території країни очікується до +18 ... +20 градусів. В Україну прийде довгоочікуване потепління до +30: синоптики назвали датуЙмовірність заморозків і опадів до кінця травня залишається досить низькою. При тому, що весь місяць йшли дощі, Адаменко переконана, що кліматична норма опадів в цьому місяці ще не випала. Адже період дощів застав в першу чергу північні, центральні і західні області. На півдні дощів взагалі практично не було.

Завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди "Укргідрометцентру" Вазіра Мартазінова раніше прогнозувала, що в кінці травня-початку червня Україну можуть накрити заморозки. Але прогноз, як ми бачимо, постійно змінюється.

Раніше синоптики попереджали про різке погіршення погоди до кінця поточного тижня , зі зливами, грозами і штормовим вітром.

ДЖЕРЕЛОnv.ua