В Україну прибула нова партія вакцини Pfizer: хто перший в черзі на щеплення

У вівторок, 18 травня, Україна отримала нову партію вакцин Pfizer проти коронавіруса. Всього в столичний аеропорт прибуло 122 тисяч доз вакцини, яка буде спрямована на щеплення працівникам сфери освіти, дитсадків, шкіл, техучилищ.

В Україну прибула нова партія вакцини Pfizer: хто перший в черзі на щеплення - today.ua

Вакцину Pfizer привезли в спеціальних боксах з сухим льодом з дотриманням правил зберігання. Зберігати цю вакцину потрібно при температурі мінус 80 градусів. Препарат відправили на склад, а найближчим часом його розвезуть по регіонах.

Перші 117 тисяч доз Україна отримала в квітні і направила в будинки для людей похилого віку, а також на щеплення співробітникам ДСНС і прикордонникам. В Україну прибула нова партія вакцини Pfizer: хто перший в черзі на щепленняЗагалом до 24 травня Україна повинна отримати 473 тисяч доз вакцини Pfizer. Для повної імунізації людям повинні ввести дві дози вакцини з інтервалом у три тижні.

Pfizer/BioNTech - вакцина, яку виробляє німецька біотехнологічна компанія BioNTech разом з американським фармацевтичним гігантом Pfizer. Цей препарат першим отримав дозвіл на застосування в США і ЄС. Серед побічних дій вакцини, зафіксованих в світі, - параліч лицьового нерва. Однак, інформація про це ще не доведена на 100%.

Раніше повідомлялося, що в Україні проходить вакцинація китайською вакциною CoronaVac .

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua