В Україні увірветься спека до +28 градусів: синоптики розповіли про погоду на початок червня

Літо в Україні почнеться зі спеки до +28 градусів і відсутністю опадів. У східних областях буде тепліше, ніж в західних, зазначають синоптики. При цьому, дощів в перший тиждень червня не очікується, а значить жителі країни можуть запланувати собі відпустку на природі.

В Україні увірветься спека до +28 градусів: синоптики розповіли про погоду на початок червня - today.ua

Згідно з прогнозом, з 1 по 8 червня в більшості регіонів України стовпчики термометрів піднімуться до +25 ... +28 градусів. На Заході країни буде від +21 до +25 градусів, в Києві стовпчики термометрів в перший тиждень червня покажуть не вище +17 ... +21 градуси, на Півдні і Сході очікується до +22 ... +28 градусів, у північних регіонах прохолодніше - до +18 ... +21 градусів.

Незважаючи на те, що метеорологічне літо прийшло в Україну в цьому році на 3 дні пізніше багаторічних дат, очікується, що в найближчі три місяці погода буде звичною для нашого регіону. Цього року весна виявилася затяжною і літо теж має затягнутися. В Україні увірветься спека до +28 градусів: синоптики розповіли про погоду на початок червня За словами синоптиків, середня річна температура повітря неухильно підвищується, однак ці зміни нерівномірні. Прогнозується, що літо 2021 у степовій зоні буде аномально сухим, з мізерною кількістю опадів. Якщо озимі сорти пшениці ще встигнуть дозріти, то врожаї ярих під питанням. Соя, соняшник і рапс незабаром краще почнуть рости в північних областях, якщо клімат і далі буде так змінюватися. Крім того, спека і низький рівень опадів спричинять за собою зниження рівня води в річках України.

Нагадаємо, яка погода буде в Україні в кінці травня, і чи варто очікувати опадів.

ДЖЕРЕЛОglavred.info