В Україні схвалили однодозну вакцину Janssen: названі побічні дії щеплення

Автор: Лобанова Єлизавета

Міністерство охорони здоров'я 5 липня схвалило для екстреного використання в Україні вакцину від коронавіруса Janssen виробництва компанії США Johnson & Johnson.

В Україні схвалили однодозну вакцину Janssen: названі побічні дії щеплення - today.ua

Вакцина дозволена до екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров'я в США, Великобританії, Європейський Союз, Швейцарії, Канаді та інших країнах.

Поки що в Україну не завезли Janssen для масової вакцинації. Це векторна вакцина, для щеплення якої досить ввести одну дозу. Вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтована ДНК, що кодує шипоподібні білок вірусу SARS-CoV-2. Зберігатися вакцина повинна при температурі + 2º ... +8º.

Є інформація, що в Україну раніше потрапили 500 доз Janssen. Ними були вакциновані співробітники приватної компанії, які працюють на Алясці в сфері рибного лову. Щоб їх пустили на територію США, вони повинні були бути вакциновані американським препаратом.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

В Україні схвалили однодозну вакцину Janssen: названі побічні дії щепленняЯк і у будь-яка інша вакцина від коронавіруса Johnson & Johnson має побічні дії: біль або набряк руки в місці ін'єкції; головний біль, біль у тілі, втома і жар.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Побічні ефекти від введення вакцини, як показує світова статистика, починаються протягом перших трьох днів після вакцинації і тривають протягом одного-двох днів після виникнення. Помічено, що люди похилого віку переносять вакцинацію легше, ніж люди середнього віку.

Раніше повідомлялося про смерть українця після щеплення препаратом Pfizer.