В Україні різко спаде спека і похолодає до +21 градуса: синоптики дали прогноз на наступний тиждень

Пекельна спека поступово почне спадати вже на наступному тижні. Синоптики прогнозують, що вже з 20 липня в Україні температура повітря опуститься до +21 градуса і почнуться короткочасні дощі. А поки що над Україною продовжує висіти антициклон, і навіть вночі стовпчики термометрів не опускаються нижче +20 градусів.

В Україні різко спаде спека і похолодає до +21 градуса: синоптики дали прогноз на наступний тиждень - today.ua

За словами синоптика Наталки Діденко, спека в Україні почне спадати з 20 липня. Поступово холоднішати почне з Західної України, в центрі і на півночі. А ось східні і південні регіони виявляться самими стійкими, і температура повітря там не знизиться настільки кардинально. В кінці липня синоптик передає на Закарпатті місцями сильні грозові дощі, в інших областях можливі короткочасні опади.

На цьому тижні найближчі дощі очікуються вже в п'ятницю, 16 липня. Опади очікуються в Києві, в північній частині України і прилеглих до столиці західних областях. Температура повітря при цьому не буде опускатися нижче +28 ... +30 градусів. Найспекотніше синоптики передають в п'ятницю на Півдні і Сході. Там спека досягне рекордних +34 ... +36 градусів. У Києві буде до +32 ... +34 градусів. Вітер західний, 3-8 м / с. В Україні різко спаде спека і похолодає до +21 градуса: синоптики дали прогноз на наступний тиждень У суботу, 17 липня, опади припиняться з Харківської області і перемістяться в сторону Полтавської. Як і раніше буде жарко і сухо на Півдні і Сході. Вдень синоптики передають по Україні до +30 ... +32 градусів у західних областях, і до +32 ... +36 в центральних, південних і східних. Вітер північно-східний, 3-8 м/с. В Україні різко спаде спека і похолодає до +21 градуса: синоптики дали прогноз на наступний тиждень Раніше синоптики назвали дати температурних рекордів в Україні протягом липня.